Dragi otroci in mladi!

Pridružite se nam v Novi Oselici med 26. in 30. junijem 2017, vsak dan od 9. do 16. ure (na voljo bo tudi jutranje varstvo), slavnostni zaključek bo v nedeljo, 2. julija, ob 10. uri.

Vabljeni ste vsi otroci od 4. leta starosti naprej in mladi do 7. razreda. Prijavnina znaša za prvega otroka 20 €, za drugega in tretjega 15 €, za vse naslednje otroke so počitniški dnevi brezplačni. V primeru, da se vaš otrok udeleži enega dneva manj, je prijavnina 3 evre nižja (napišite pri posebnostih, kdaj ga ne bo). Prijavnina vključuje pet malic in kosil ter material za delavnice. Na delavnice se boste udeleženci lahko prijavili v nedeljo, 18. 6., po sveti maši v obeh župnijah. Prosimo, da na srečanja prihajate točno.

*Dodatne informacije: pri župniku, Katarini Burnik (T: 031 444 737 ali po e-pošti: [email protected]) ali Tini Benedičič (T: 031 339 140 ali po e-pošti: [email protected] ). Pri njih lahko oddate izpolnjene prijavnice (lahko tudi tudi po e-pošti ali na spodnjem obrazcu za prijavo).
Rok za oddajo prijavnic: 18. 6. 2017.

Obrazec za prijavo

[contact-form-7 id=”369″ title=”Prijavnica”]